اللهم عجل الولیک الفرج 

جوان شیعه - شبکه جهانی ولایت
جوان شیعه |      صفحه اصلی تماس با ما عناوین مطالب پروفایل
جستجو کنید.
معرفی کتاب
حمایت می کنیم

تماس با ما

علمای شیعه
آیت الله سیستانی

آیت الله خامنه ای

آیت الله وحید خراسانی

آیت الله شبیری زنجانی

آیت الله صافی گلپایگانی

آیت الله مکارم شیرازی

امکانات وب

شبکه ماهواره‌ای "ولایت" براساس تعلیمات قرآنی افتتاح شد.

شبکه جهانی «ولایت» به صورت علمی و منطقی معارف اهل بیت(ع) و دین را برای تمامی بینندگان در سراسر جهان بیان می‌کند و تنها بر اساس تعلیمات قرآنی بنیانگذاری شده است.

این شبکه جهانی که به صورت مستقیم از طریق ماهواره هاتبرد پخش می‌شود در تاریخ 5 تیر ماه سال 1389 که مصادف با ولادت با سعادت امیرمومنان علی (ع) است آغاز به کار کرد.خوشبختانه فضلای بسیار قوی از حوزه علمیه در این شبکه فعالیت می‌کنند که کار بسیار ارزشمند و قابل تقدیری است.

افرادی که در این شبکه فعال هستند مورد اعتماد و وثوق هستند و سابقه بسیار درخشان علمی دارند.

شبکه جهانی ولایت دارای بخشهای مختلفی است، امیدورایم در آینده نزدیک در این شبکه جهانی بخشهایی همچون اخلاق اسلامی، اخلاق در مکتب اهل بیت(ع)، نهج‌البلاغه، معرفی علمای اسلام، معرفی کتاب‌های بسیار گرانقدر و ارزشمند، پاسخ به سئوالات و شبهات فعال شود.

در این شبکه بحثهای علمی به صورت منطقی و حساب شده دنبال خواهد شد و تنها در مسیر وحدت مسلمانان حرکت می‌کند؛ زیرا مکتب اهل بیت (ع) خالی از هرگونه پیراهه و خرافات است و خوشبختانه این شبکه جهانی نیز در همین مسیر قدم بر خواهد داشت. خبر گزاری مهر


[ یکشنبه ششم تیر ۱۳۸۹ ] [ 8:26 ] [ احمد داعی ]

درباره وبلاگ

به وبلاگ حقيـــــر(جوان شيـعه )خوش آمديد.

ما آمده ایم با زندگـی کردن قیمت پیــدا کنیم،نه با هر قیمتی زندگــی کنیم.
(مرحـــــــــوم آیت الله بهـــــــجت)
این وبلــاگ در نظر دارد با بهره گیـــــری از معارف اهل بیت (علیهم السلام) و تعــالیم دین مبین اســــلام شیوه صحیح زندگی اسلامی را ترسیـــم کند، تا بتوانیم با زندگــــــــی کردن در این دنیا که مزرعه آخــــــرت می باشد ، به هدف اصلــــــــی خلقت که رسیدن به کمـــال انسان ها می باشد برسیــم.
احمــــــــــــــــــــد داعــــــــــــــــــــــی
امکانات وب
محل قرار گرفتن کد های وب